www.cvonline.hu

Junior rendszerszervezési szakértő

  • A hirdetés 522 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Bevezetés alatt lévő kereskedési rendszer implementálása, gondozása, tesztelése, hibakeresés,
  • Leánybankok társterületeivel együttműködés,
  • Üzemeltetők támogatása,
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása,
  • a tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel),
  • kapcsolattartás IT társterületekkel és felhasználókkal valamint a szállítóval,
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése.

Elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Java programozási gyakorlat,
  • szakmai középszintű angol nyelvismeret,
  • Shell programozás ismerete,
  • Web szerver és alkalmazás szerver ismeretek,
  • hálózati software komponensek használata,
  • virtualizálási technológiák ismerte,
  • magas szintű elemzői és problémamegoldó készség,
  • jó kommunikációs készség és együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • Hálózati kommunikáció elemzésében szerzet tapasztalat (hálózati hibakeresés, log elemzés).

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 17.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő