www.cvonline.hu
Junior Rendszermérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 772834
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy japán tulajdonban lévő autóipari cég. Informatikai csoportjuk bővülése, miatt keresnek új kollégát Junior Rendszermérnöki teendők ellátására

Feladatok:

- Felhasználók napi munkájának segítése
- Hálózati és szerver eszközök felügyelete, konfigurálása (VM ware, Windows servers, SANs, routerek, swithek)
- Operációs rendszerek konfigurálása és telepítése
- Az operációs rendszer és az alkalmazások hibáinak feltárása és elhárítása
- Mentési és helyreállítási folyamatok felügyelete
- Okos telefonok, internet, wi-fi beállítások

Követelmények
Elvárások:
- 2 éves szakmai tapasztalat PC karbantartásban Windows környezetben
- Microsoft operációs rendszerek ismerete
- Windows és Exchange serverek, Active Directory, IIS5-8 üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Minimum középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- „B” kategóriás jogosítvány
- Magas szintű TCP/IP ismeretek
- Vírus védelmi program ismerete (McAfee ismerete előny)
- VMware ismeret
- Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat