www.cvonline.hu

Junior rendszergazda

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 830801

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk junior rendszergazdákat, azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • A Te feladatod az lenne, hogy:
  • speciális informatikai alkalmazásokat üzemeltess
  • üzleti alkalmazások telepítésével, konfigurálásával, karbantartásával, hibaelhárításával és adminisztrációjával foglalkozz
  • aktívan részt vegyél a fejlesztésben
  • szereped lehet a BCP/DRP tervezésében és tesztelésében
Elvárások:
  • Te vagy a mi emberünk, ha mindez megvan benned:
  • van 1-3 éves szakmai tapasztalatod
  • IT szakirányú, középfokú vagy felsőfokú végzettséget szereztél
  • közép szinten beszélsz és írsz angolul
  • üzemeltetői szinten ismered a Microsoft 2008/2012 server-t
  • Ráadásul ezek közül is jellemző rád valamelyik:
  • ismered a VMware-t
  • van tapasztalatod monitoring rendszerekkel
  • ismered a RedHat Linux servert
  • rugalmas vagy, és jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged
  • precíz vagy, pontos, és nem jelent problémát az önálló munkavégzés
  • hajlandó vagy új ismeretek megszerzésére, nem esik nehezedre a tanulás
  • képes vagy az ügyfélközpontú gondolkodásmódra.
Amit kínálunk:
  • Amit a cég nyújt a Számodra:
  • változatos szakmai kihívások
  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • speciális szaktudás megszerzésének lehetősége
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
  • jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha illik rád a leírás, jelentkezz még ma! Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió