www.cvonline.hu

Junior rendszergazda

  • Az állásajánlat lejárt.

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk – LEVEL1)
  • Windows-os kliens számítógépek szoftveres és hardveres telepítése, karbantartása
  • Felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete
  • Felhasználói igények felmérése, közreműködés a fejlesztési tervek összeállításában
  • A munkakör ellátásával és a rendszerekkel kapcsolatos dokumentációk precíz, naprakész pontos vezetése
  • Hardware és software nyilvántartások naprakészen tartása
  • Felhasználói és csoportjogosultságok kezelése és karbantartása

Elvárások:

  • Hardveres ismeretek
  • Hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal)
  • Informatikai trendek követése, fejlődési hajlandóság
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Teljesítményorientált, problémamegoldó szemlélet
  • Kommunikatív, csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a lenti e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „Junior rendszergazda” munkakörre jelentkezik.

Munkavégzés helye Dunakeszi
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunakeszi