www.cvonline.hu

Junior rendszergazda

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Junior System Administration

A Szirtes Technologies Kft. 2006 óta működik és nyújt profeszionális szolgáltatást közép- és nagyvállalati ügyfelei számára üzemeltetés támogatás, tanácsadás, tervezés és helpdesk területen. 2009-től, pedig hivatalos Microsoft oktatóközpontként szakemberek és felhasználók számára nyújtunk oktatást központunkban vagy kihelyezetten a megrendelő telephelyén.
Cégünk és szakembereink számos Microsoft minősítéssel rendelkeznek, mely elengedhetetlen mércének számít a szakmában.

Csapatunkba keresünk junior rendszergazdát, aki elhivatott és karriert szeretne elérni az informatika világában. Cégünk fejlődési lehetőség mellett fix jövedelmet kínál. Pályakezdők jelentkezésére is számítunk.

Feladatok:

  • Felhasználói támogatás nyújtása
  • Oktató termi gépek telepítése
  • Virtuális oktatási környezetek összeállítása
  • Munkaállomások karbantartása
  • Partnerek részére nyújtott üzemeltetési támogatás
  • Windows szerverek telepítése, üzemeltetése
  • Mentések elvégzése
  • Alkalmazások támogatása

Elvárások:

  • Windows rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Office alkalmazások támogatói szintű ismerete
  • Windows szerver technológiák AD, DNS, DHCP, fájlszerver ismerete
  • Szakmai angol anyagok megértése
  • Mobilitás
  • B típusú vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas, kultúrált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezés módja: Önéletrajz küldése az alábbi email címre, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol