www.cvonline.hu

Junior rendszergazda, rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

A munkavégzés helyszíne: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.

Munkaidő: heti 40 óra, 3 műszakos beosztásban, éjszakai és hétvégi műszakok is

Feladatok

  • Hosting szolgáltatások (webhosting, virtualizáció, email) felügyelete
  • Szerverek üzemeltetése, telepítése
  • L2 műszaki támogatás

Elvárások

  • Linux rendszerek ismerete
  • hálózati alapismeretek: Ethernet, TCP/IP
  • valamely script nyelv ismerete
  • alapszintű PC hardver szerelés ismerete
  • angol nyelvtudás, dokumentációk megértése, szakmai levelezés

Előnyt jelent

  • hosting szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • PHP programozásban szerzett tapasztalat (elsősorban nem webalkalmazás-fejlesztés)
  • cPanel/WHM ismerete
  • Cisco Catalyst eszközök ismerete
  • Ruby / Rails ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem

A pozícióra pályakezdők is jelentkezhetnek!

Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével  a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő