www.cvonline.hu

Junior rendszeradminisztrátor

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Közép és Kelet Európai, a pénzügyi szektorban tevékenykedő cégcsoport budapesti munkavégzéssel keres pályakezdő számítástechnikai munkatársat,

munkakörbe.

Feladatok:

Budapest irodában helyben, társirodák számára távolról, első szintű Helpdesk támogatás

  • Irodai informatikai alkalmazások és eszközök használata kapcsán felhasználói támogatás nyújtása
  • Irodai informatikai eszközök felügyelete

A budapesti központban

  • Betanítás követően junior rendszeradminisztrátori feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség, a felsőfokú végzettség előny
  • 1 éves szakmai tapasztalat előny
  • Windows 7, Office 2010 ismerete
  • Windows 2008 vagy újabb, Active directory, LAN, WAN ismerete előny
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete, orosz nyelv előny
  • problémamegoldó képesség
  • konfliktuskezelő képesség
  • kapcsolatteremtő képesség

Érdeklődés esetén az alábbi információkat kérjük:

  • magyar önéletrajz
  • bruttó fizetési igény
  • legkorábbi belépési dátum
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő