www.cvonline.hu

Junior Rendelési Rendszer Specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.02.
Hirdetés azonosító: 1006530

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Junior Rendelési Rendszer Specialista
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: Rendelési folyamat és rendszer /modell beállítások fejlesztése
Problémák megelőzése a meghatározott kontrollpontok betartása
Rendszer működésének folyamatos kontrollálása
Rendszerbeállítás során az áruházak működését támogatása és a visszajelzéseik részletes elemzése
Riportok, elemzések készítése valamint javaslat a szükséges rendszer beállításokra
Elérhetőségi célokkal párhuzamosan az ismert hiány, a készletszint célok teljesítése - ellentétes mutatók közötti optimalizálás
Rendelési folyamatok során szoros együttműködés a raktári volumentervezéssel, beszerzéssel, támogató irodával
Kiemelt szezonok (karácsony stb.), range reviewek, speciális eventek tervezése, nyomon követése, kiértékelése szoros együttműködésben a beszerzéssel
Munkakör betöltésének feltételei: Kiskereskedelmi működési tapasztalat (min 2 év)
Kiterjedt rendszerismeret: Készletkezelő Rendszerek, Microsoft Office
Aktuális ellátási lánc folyamatok és rendszerek ismerete
Tapasztalat: rendelési/előrejelzési/tervezési területen
Munkakör ellátásához magabiztos angol nyelvismeret szükséges

Vevőfókusz
Belső hajtóerő
Csapatjátékos
Elemzés és döntéshozatal
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: Raktári vagy áruházi esetleg beszerzési tapasztalat