www.cvonline.hu

Junior recruiter

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 1008625
lejárt

Motivált junior toborzót keresünk multinacionális ügyfelünk budapesti üzleti kiszolgáló központjába. Megbízónk saját területén az egyik vezető IT szolgáltató, mely a budapesti központ rohamosan növekvő létszám igényének kezelésére keres jól terhelhető, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező toborzót. Megbízónk tapasztalatnak megfelelő fizetést, egyéb juttatásokat, dinamikus és fiatalos környezet, a folyamatos bővülésből és tranzíciókból adódóan kihívásokkal teli munkakört kínál a jelentkező toborzónak.

A junior toborzó legfontosabb feladatai:

  • Kapcsolattartás a hely és regionális szakmai vezetőkkel
  • Pozíciók felvétele, pontosítása és kiosztása az ügynökségi partnereknek
  • Bejövő pályázatok szűrése, továbbítása a vezetők felé
  • Szakmai interjúk szervezése és megtartása
  • Adminisztráció és jelentés a vezetők felé

 Legfontosabb elvárások a junior toborzóval szemben:

  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felsőfokú végzettség
  • Üzleti kiszolgáló központban szerzett gyakornoki, vagy munka tapasztalat
  • Adminisztratív, ügyfélszolgálati, vagy pénzügyi pozíciókban szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség, motivált személyiség

 Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest