www.cvonline.hu
Junior raktári koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1087701
lejárt

Mátészalkai multinacionális gyártó partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Raktárvezető támogatása az európai elosztó központ vezetésében
  • Részvétel operátori munkafolyamatok tervezésében, irányításában
  • Bejövő és kimenő szállítmányok fuvarszervezésének támogatása
  • 5S rendszer és Lean működtetése a raktári folyamatokban
  • Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • KPI riportok készítése
  • Kapcsolattartás az Európai Supply Chain és az Európai Pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (haladó szintű Excel ismeret)
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatszellem, lelkes, segítőkész és rugalmas személyiség

Előny:

  • Logisztikai, export és csoportvezetői tapasztalat
  • ERP rendszerek használatában szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati légkör, modern munkakörnyezet
  • Motivált, támogató csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.