www.cvonline.hu

Junior Quality Manager

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 966804
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk minőségirányítási területre szakember

Főbb feladatok:

  • Minőségirányítási vezető helyettesítése
  • Minőségügyi osztályhoz tartozó csoportok irányítása
  • A minőségügyi rendszerben előírtak betartatása (ISO-TS, vevői előírások)
  • Szoros együttműködés a tárosztályokkal: termelés, technológia, fejlesztés
  • Belső folyamatok optimalizálása
  • Belső selejtek, reklamációk csökkentésére tett javaslatok, intézkedések bevezetésének és végrehajtásának a felügyelete
  • Nem megfelelőségek felülvizsgálata és intézkedések megtétele

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Autóipari termelésben eltöltött minimum 5-7 év
  • ISO/TS 16949 ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Külső-belső auditokban való jártásság
  • Angol és/vagy német nyelv aktív használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Fiatalos csapat
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya