www.cvonline.hu

Junior projektvezető

  • A hirdetés 24 napja lejárt

1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói, és nyugdíjpénztári rendszerek fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint üzleti és vezetői tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég keres

junior projektvezető

munkatársat.

Az új munkatárs feladata:

  • aktív részvétel az informatikai és tanácsadási projektekben,
  • projekt dokumentációk készítése,
  • projektvezetők támogatása,
  • kisebb projekt feladatok egyéni megoldása,
  • projekt folyamatok fejlesztése, dokumentálása.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • felsőfokú végzettséggel,
  • megbízható, tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Előny:

  • pénzügyi szakirányú végzettség,
  • projektmenedzsment képzettség,
  • 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • informatikai tapasztalat.

Ha

  • nyitott vagy a problémákra,
  • magas színvonalon, gyorsan reagálsz az igényekre,
  • kiválóan kommunikálsz szóban és írásban,
  • precíz vagy,
  • szeretnél folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni,
  • fejlődni és előrelépni,
  • egy fiatalos, jó hangulatú csapat hasznos tagjaként tevékenykedni,

jelentkezz az alábbi email címen, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő