www.cvonline.hu

JUNIOR PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. fő tevékenysége a nemzetgazdaságilag kiemelt jelentőségű fejlesztéspolitikai támogatások ügyvitelét és monitoringját támogató informatikai szoftver rendszerek fejlesztése, alkalmazás szintű üzemeltetése és a rendszerekhez kapcsolódó főbb tanácsadói szolgáltatások nyújtása.

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

munkatársakat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • informatikai projekttervek kidolgozása, nyomon követése, dokumentálása
  • projekt kockázatok feltárása, kezelésükre javaslatok kidolgozása
  • működést szabályozó dokumentumok készítésében való részvétel
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, szállítókkal
  • rendszeres riportolás

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség közgazdasági/pénzügyi/informatika szakterületen
  • kiváló felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • elemző és szervezőkészség
  • rendszerszemlélet
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező fiatal, dinamikus csapat
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem
  • kulturált munkakörülmények Budapest szívében

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamat lezárást követően azonnali belépéssel.

Jelentkezés módja: motivációs levél és fényképes önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat benyújtásának módja: e-mailben a lenti e-mail címre várjuk „junior projektvezető” munkakör megnevezéssel.

A pályázat benyújtásának határideje:

2016. október 16.

A pályázat elbírálása:
A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

További információk: Link megjelenítése weboldalon találhatóak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő