JUNIOR PROJEKTMÉRNÖK (HATÁROZOTT, 1 ÉVES IDŐTARTAMRA) (6125)

  • A hirdetés 1228 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Junior projektmérnök
(határozott, 1 éves időtartamra)

A projekttel kapcsolatos feladatok:
•Az SAP rendszer bevezetésének támogatása műszaki szempontból
•Műszaki utasítások átdolgozása, átemelése
•Mérnöki dokumentációk elkészítése
•Műszaki jellegű szakmai munka támogatása
•Projektkoordináció – az angol nyelvtudás aktív használata
•Senior mérnökök asszisztenciája
•Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség Gépész-/Mechatronikai/Üzemmérnöki szakon
•Erős középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
•1-2 év szakmai tapasztalat
•Műszaki rajzok olvasása
•MS Excel magas szintű ismerete, (SAP ismeret nem feltétel)
•Önállóság
•Analitikus gondolkodásmód
•Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség

Előny:
•Repülőmérnöki/Repülőgépész szak/szakirány
•Projektmenedzsmentben való részvétel

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Munkába járás támogatása
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy vezető multinacionális vállalatnál

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Kérem, a tárgyban tüntesse fel: „Junior projektmérnök”
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624