www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 717785
lejárt
Tech People FEJLÉC

Junior projektmérnök
munkatársat keresünk multinacionális autóipari megbízónk részére Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre.

Feladatai:
•    A termelési vezető munkájának segítése, assistant manageri feladatok ellátása,
•    Műszaki, termelési és fejlesztési javaslatok készítése gazdaságossági szempontból,
•    Megadott mérőszámokhoz kapcsolódó projektek koordinálása,
•    Több részleget érintő feladatok összehangolása.

 Elvárások:
•    Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök, Közlekedésmérnök végzettség (megszerzett diploma szükséges),
•    Legalább 2-4 éves autóipari vagy elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
•    Gyártástámogatási és/vagy folyamatfejlesztési területen szerzett gyakorlat,
•    Erős kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás,
•    Vezetői ambíciók, jó szervezőképesség,
•    Jó elemző- és problémamegoldó képesség, proaktivitás,
•    Jó kommunikációs és coaching készség.

Előnyt jelent:
•    Fröccsöntési technológiai ismeretek,
•    LEAN ismeretek,

Amit a cég kínál:
•    Részvételi lehetőség vezető utánpótlási programban,
•    Versenyképes jövedelem
•    Karácsonyi pénz
•    Lakóhelytől függően bejárási, vagy albérleti támogatás
•    Meleg étkeztetési támogatás,
•    Ingyenes nyelvtanulási, és sportolási lehetőség.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:
Bátori Ágnes
HR Consultant

Email: E-mail cím megjelenítése
Phone: 06 30 773 52 34

Tech People LÁBLÉC