www.cvonline.hu
Junior projektmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.07.
Jelentkezési határidő: 2014.08.11.
Hirdetés azonosító: 641218
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Projektek vezetése
  • Részletes projekttervezés, projekt ütemezése, változások koordinálása
  • Határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása
  • Kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, kezelése
  • Projekt kommunikációs tevékenység ellátása
  • Projekttagok koordinálása
  • Támogató informatikai rendszerek továbbfejlesztésének koordinálása
  • Front end és back office rendszerek kialakításának koordinálása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább aktív középfokú német nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • 1-3 év projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Szoftverfejlesztési projektek koordinálásban szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség
  • Magabiztos megjelenés, határozott fellépés
  • Erős affinitás az informatika iránt, igény a folyamatos fejlődésre
  • Pontos, igényes munkavégzés

Előnyök

  • Banki / biztosítói IT rendszerek ismerete
  • Pénzügyi szektorban szerzett projektgyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Project és Project Server ismerete
  • UML ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú együttműködés támogató munkahelyi légkörben