www.cvonline.hu
Junior projektmenedzser (Telco/SmartCard)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.10.
Jelentkezési határidő: 2016.04.13.
Hirdetés azonosító: 1018928
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Digitális biztonságtechnikában piacvezető nemzetközi partnerünk számára keresünk

JUNIOR PROJEKTMENEDZSERT
a telekommunikáció területéről

A munkatárs fő feladatai lesznek:
- Napi kommunikáció a cég és a projekt külföldi kapcsolattartóival
- A Technikai Tanácsadóval együttműködve az ügyfélprofilok definiálása
- SIM kártya előírások begyűjtése, dokumentálása
- SIM kártya bevezetési és tesztelési projekt teljeskörű technikai támogatása
- SIM kártyák és egyéb termékek leszállítása a határidőkön belül
- Riportálás a régiós vezető felé

Követelmények
- Felsőfokú MŰSZAKI végzettség (pl. informatikai/ villamosmérnöki)
- Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

- Előnyt jelent jártasság a SmartCard technológia, beágyazott szoftverek, telekomminukáció, bankbiztonság területén

- Jó kommunikációs készség, szóban és írásban
- Jó stressztűrő képesség, igényesség a határidőkre, pontosságra
- Csapatszellem, könnyű kapcsolatteremtés

- Multinacionális, modern technológiával dolgozó munkakörnyezet
- Lehetőség egy szakmai karrier megkezdésére
- Versenyképes fizetési csomag