www.cvonline.hu

Junior Projektmenedzser (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1002980
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnere számára keres a fenti munkakörbe munkavállalót.

Junior Projektmenedzser

(K-6-M)

Feladatok:

  • Egyéves, németországi anyavállalatnál történő betanulás,
  • iparosodási tervek vevői előírások és specifikációk szerinti megvalósítása és koordinálása,
  • projekt teljes körű irányítása , kezelése,
  • projektköltségek figyelemmel kísérése,
  • új termékek gyártásába vitelének tervezése, mérföldkövek betartása, követése,
  • műszaki prezentációk készítése,
  • probléma analizálás és javító intézkedésekben való közreműködés,
  • vevői kapcsolatok építése és ápolása,
  • németországi anyavállalat üzemének támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • üzemgazdasági ismeretek,
  • autóipari beszállítói ismeretek,
  • vezetői tapasztalat,
  • utazási hajlandóság,
  • kiemelkedő német és angol nyelvtudás,
  • MS Office és SAP ismeretek.

Munkavégzés helye:  Bács-Kiskun megye

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya