www.cvonline.hu

Junior Projektmenedzser – web/mobilfejlesztés területre

  • A hirdetés 397 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a
nyomtatott-, mind az online média területén, ahova az alábbi feltételekkel keresünk munkavállalót:

Feladatok:

  • Teljes kampányok lebonyolítása a stratégiai tervezéstől a kivitelezésig:
    • Projekttervezés,
    • A folyamatban részvevők és szoftverfejlesztők koordinálása, támogatása a projekt teljes időtartamában
    • Projektadminisztráció,
    • A fejlesztések üzleti igényeknek történő megfelelésének ellenőrzése.
  • Vezetőségi értekezleteken a folyamatok egyeztetése angol/magyar nyelven.

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat a következő területeken: online kampányok menedzselése, web-/mobilfejlesztés koordinálása, social media kampányok, ATL, BTL kampányok
  • Ismeri az Android, iOS és HTML5 technológiák lehetőségeit és korlátait,
  • Képes megtalálni egy alkalmazás gyenge pontjait és elő tud állni fejlesztési javaslatokkal,
  • Jó kommunikációs és előadói képesség (angol nyelven is)
  • Csapatjátékos hozzáállás és csapatvezetői képesség,
  • Felsőfokú informatikai végzettség.

Előny:

  • Java alapú fejlesztői tapasztalat,
  • SCRUM módszertan ismerete,
  • MySQL adatbázis-kezelő ismerete,
  • PHP Symphony keretrendszer ismerete,
  • Román vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, mobiltelefon, notebook, egyéb béren kívüli juttatások,
  • Nyugodt légkör,
  • Fiatalos, összetartó csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos projektek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázati anyagát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol