www.cvonline.hu

Junior projektkoordinátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1007622
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy folyamatinformatikával foglalkozó partnerünkhöz keresünk junior projektkoordinátort!

Feladatok:

  • Részvétel a fejlesztési projektekben projektkoordinátorként, -asszisztensként projektvezető mellett (státuszolás, probléma eszkaláció, kockázatok követése, minőségbiztosítás)
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás, tárgyalás
  • Vezetői döntés előkészítő anyagok összeállítása (szükség szerint angolul)
  • Részvétel a Fejlesztési Főosztály által végzett riporting tevékenységben
  • Felhasználói tesztelés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdaságinformatikai / mérnöki / gazdasági végzettség (BSc, BA szint minimum)
  • Az irodai alkalmazások (Excel, Word, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelv (felsőfokú)
  • Jó szervezőképesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság
  • Csoportmunkában történő munkavégzésre való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Projekt módszertanok ismerete

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, önéletrajzának feltöltésével jelentkezzen a pozícióra!

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika