www.cvonline.hu
Junior projektkoordinátor - Miskolc (Referencia: PJ1138)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2011.07.15.
Jelentkezési határidő: 2012.09.22.
Hirdetés azonosító: 301234
lejárt

Miskolci, gyártással foglalkozó neves multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Junior projektkoordinátor

Feladatok:
- Projektbeszerzési folyamatok végig vitele
- Aktív részvétel egy nemzetközi projekt team munkájában
- Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás a cég beszállítóival
- Egyeztetési folyamatok irányítása és koordinálása a projekt team tagok között
- Minőségi- és költségcélok elemzése és realizálása valamint a határidők betartása

Elvárások:
- Műszaki végzettség (első sorban villamos- és gépészmérnöki végzettség)
- Átfogó műszaki ismeretek, műszaki szaktudás
- Nagyon jó angol nyelvtudás
- MS-Office programok ismerete
- Talpraesettség és kiemelkedő kommunikációs készség
- Magabiztosság, felelősségtudat

Előny:
- Hasonló területen (pl. projektbeszerzésben) szerzet szakmai tapasztalat
- Német nyelvtudás
- SAP ismeret

Megjegyzés:
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- Munkavégzés helye: Miskolc

Amit Megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkahely, fejlődési és előrelépési lehetőség
- Kiváló munkakörnyezet
- Dinamikus csapat
- Azonnali munkakezdés

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét
Raffai Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a gabor.raffai@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.