www.cvonline.hu

junior projekt vezető – IT Governance terület

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Felelősségvállalás a vezetett projekt leszállításáért a meghatározott határidőre, az adott költségkereten belül
  • A projekt üzleti céljainak megértése és a célok eléréshez szükséges leszállítandók meghatározása
  • A projekt szervezet kialakítása a projekt végrehajtásához szükséges kompetenciák meghatározása és az erőforrások bevonása.
  • A projekt terv elkészítése az OTP Bankban alkalmazott standard mérföldkövek beépítésével, a vállalt határidők meghatározásával és a szükséges erőforrások megjelölésével.
  • A hivatalos projekt dokumentációk elkészítése, jóváhagyatása és dokumentálása. A projekt fő fázisainak átlépéshez szükséges jóváhagyások megszerzése az OTP Bank által meghatározott projekt menedzsment folyamatok követésével.
  • A projekt belső kommunikációjának és a projekt tagok hatékony együttműködésének biztosítása
  • A projekt beszerzési koordinációja a beszerzési terület bevonásával.
  • A projekt változás kezelési folyamatának irányítása a szükséges dokumentációk elkészítése, jóváhagyatása és kommunikálása.
  • A projekt kockázatok felmérése és akcióterv kialakítása a kockázatok valószínűségének és lehetséges hatásainak csökkentésére.
  • A projekt problémák (issue-k) kezelése és szükség esetén eszkalálása a szponzor számára.
  • Rendszeres heti jelentés készítés a projekt státuszáról és vezetői kommunikáció az OTP Bank vezető testületei számára.

Követelmények:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Projekt menedzsment ismeretek (PMI, Prince 2, agilis módszertanok előny)
  • Jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Agilis és pozitív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Bankszakmai ismeretek előny
  • Banki informatikai ismeretek és tapasztalatok előny

Jelentkezési határidő: 2015. december  07.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő