www.cvonline.hu

Junior projekt menedzser

  • A hirdetés 934 napja lejárt

QUAESTOR CSOPORT

munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

QUAESTOR Csoport folyamatban lévő projektekben való részvétel

  • részvétel a projektek kidolgozásában, kivitelezésében
  • projekt-koordináció
  • a projekttel kapcsolatos döntésekhez szükséges anyagok előkészítése
  • projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • pontos precíz feladat megoldás, dokumentálás
  • kreativitás, rugalmasság, gyors tanulási képesség
  • csapatmunka képesség

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik 2-3 éves projekt menedzsment tapasztalattal;

Amit ajánlunk:

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • izgalmas szakmai kihívások
  • fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol