www.cvonline.hu

Junior Projectvezető/Project Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Most kreatív és dinamikus csapatukba keresünk kollégákat Junior Projectvezető és tapasztalt Project Manager pozícióba.

Feladatok:

-Szakértőként részvétel az online projektekben
-Specifikációk, rendszertervek, pályázati anyagok készítése az üzleti igények alapján
-Ügyfelekkel való kommunikáció
-Döntés előkészítés webalkalmazások és portálok fejlesztésének irányításában
-Projektek adminisztrációja
-Folyamatos és kimutatható fejlődés
-A legmodernebb technológiák felkutatása és kipróbálása

Elvárások:

-Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
-Empatikus, jó tárgyaló partner
-Webes technológiákhoz való vonzódás
-Angol nyelvtudás (főként írásban)
-Project adminisztráció/Project Management/Tanácsadás/Scrum Master területen szerzett tapasztalat
-Felsőfokú informatikai végzettség előny

További előnyt jelent:
-Projektvezetéshez vagy tanácsadói munka iránti nagyfokú érdeklődés
-UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat
-JAVA ismeret
-Pénzintézetnél vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
-Agilis (Scrum) környezetben szerzett tapasztalat vagy projektmenedzser képesítésed

Amit kínálunk:

-Kiváló megközelíthetőségű iroda
-Továbbképzési lehetőség
-Erős referenciák
-Nemzetközi és hazai projektek
-Korszerű fejlesztési módszertanok
-Fiatalos, nyitott vállalati kultúra, modern irodai környezet
-Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok
-Szakmai vagy vezetői karrier lehetőség
-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -