www.cvonline.hu

Junior Project Manager

  • A hirdetés 393 napja lejárt

 Szoftverfejlesztő cég keres távközlési projektjeihez projekt adminisztrációban jártas projekt asszisztenst.

Feladat

  • Projektek napi követése és adminisztrálása projekttervben
  • Kapcsolattartás a cégen belül és az ügyfelekkel is
  • Megbeszélések kezdeményezése és megszervezése fejlesztőkkel, ügyfelekkel
  • Jelentések, beszámolók, meeting memok elkészítése
  • Heti projekt státusz riportolása
  • Projekt részfeladatok számonkérése
  • Belső igénykezelő rendszerben lekövetés

Elvárás

  • MS Project 2010 (vagy újabb verzió) magas szintű ismerete
  • Minimum 2 év MS Project intenzív használata
  • Word, Excel, Outlook haladó szint
  • Számonkérési képesség, határozottság
  • Gyors tanulási készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó adminisztrációs készség
  • Angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:  Budapest

Munkaidő:  teljes

Munkábaállás kezdete:   azonnal

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő