www.cvonline.hu

Junior Project Manager

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 979903
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres junior projekt menedzser gyakornokot!

Feladatok:

  • Builds and motivates the Project Team and manages the team’s performance of project tasks.
  • Secures the acceptance and the approval of deliverables from the Project Sponsor and Stakeholders.
  • He/she is responsible for the project communication within the Project Team and also towards the Stakeholders and the Management.
  • Ensures the consistent application of the Telenor Development Process.
  • Continuously monitors overall progress, resolves issues and initiates corrective actions as appropriate.
  • Manages dedicated resources, co-workers during the project (including releasing resources back to the line organization when closing the project).
  • Consistently follows up and reports the project budget.
  • Continuously administrates tasks in the relevant systems.
  • Actively participates and shares knowledge within the Project Management Team.
  • Continuously strives for development on profession.

Elvárások:

  • Ongoing studies for at least 1,5 year
  • Solution oriented mindset
  • Ability to handle multiple tasks parallel
  • Precision
  • Business and process driven thinking
  • Ability to lead virtual teams
  • 25-30 working hours / week

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000 Ft/óra
  • Céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)
  • Tapasztalat szerzése telekommunikációs környezetben
  • Kiváló lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Skandináv munka kultúra megtapasztalása modern, inspiráló környezetben
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (pl. konditerem)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!