www.cvonline.hu

Junior project manager

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Az  evopro  az  ipari  automatizálás  és informatikai megoldások területén egy nemzetközileg  elismert   dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalat.

A jelölt feladata

  • Részvétel a szoftver és mobil fejlesztési üzletág egyedi fejlesztési feladataiban, projektjeiben
  • Ajánlatadási feladatok, projektek koordinációja
  • Nagyobb, komplexebb projektekben a senior projektvezető támogatása, részfeladtaok önálló vezetése
  • Kisebb projektekben néhány fős szakmai csapatok vezetése

Elvárások

  • Szoftverfejlesztésben szerzett többéves tapasztalat
  • Agilis fejlesztési tapasztalatok
  • angol nyelvtudás
  • csapatjátékos személyiség
  • jó kommunikációs képességek
  • rugalmasság

Előnyök

  • Egyetemi Villamosmérnöki vagy Informatikusi diploma
  • Többes éves projektvezetői és/vagy szakmai csoportvezetői tapasztalat
  • Mobil (iOS, Android, WP) alkalmazás fejlesztési tapasztalatok
  • külföldi projektek esetén, utazási hajlandóság
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos feladat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol