www.cvonline.hu

Junior programozó

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Alkalmazói programok, modulok technikai specifikációinak elkészítése üzleti specifikáció és rendszerterv alapján.
  • Alkalmazói programok fejlesztése, tesztelése, javítása.
  • A szükséges rendszerszervezői tesztek támogatása.
  • Az elkészült termékek dokumentálása.
  • Fejlesztői support nyújtásával az üzemeltetés támogatása.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • PL/SQL ismeret
  • 4GL programnyelvek ismerete
  • Alap DBA szakismeret
  • Angol nyelv közép vagy felsőfokú ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Jó elemző- és szervezőképesség, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent:

  • Egyéb Banki üzleti termék és folyamatok ismerete
  • Banki IT tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő