www.cvonline.hu

Junior Programozó

  • A hirdetés 1284 napja lejárt

Cégünk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

 Az E-Radius Kft. egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú, szoftverfejlesztéssel és informatikai háttérszolgáltatással foglalkozó vállalat. Budapesti csapatunkba keresünk fejlesztő munkatársakat.

Feladatok:

  • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások támogatása magyar és külföldi partnereink részére LINUX környezetben
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfélkapcsolati tevékenységek ellátása
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • Erős PHP és Perl ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • HTML, Javascript, CSS ismeret
  • Általános SQL ismeret
  • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Debian Linux ismerete
  • PostgreSQL tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát, és motivációs levelét (fizetési igény megjelölésével) az alábbi levelezési címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő