www.cvonline.hu

Junior Programozó

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Junior Programozót keresünk

Keresünk pályakezdő, vagy gyakorlott programozót Székesfehérvári irodánkba. Leendő munkatársunk feladata az Integrált ügyviteli és számviteli rendszerünk folyamatos fejlesztése, adatbázisokkal, és rendszerrel kapcsolatos hibák javítása, ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélszolgálat, esetleg ritkán személyes kiszállással.

Betanulási időszakban programtesztelés, program megismerése helpdesk és ügyfélszolgálati support feladatok ellátása, valamint a használt nyelv és belső keretrendszer megismerése. Betanulás után az ügyfélszolgálati support elmarad, majd továbblépés lesz kizárólag programozói munkakörbe.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú programozói végzettség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, udvarias hozzáállás, diplomáciai érzék
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Visual Foxpro vagy egyéb xBase programkörnyezet ismerete
  • PHP, Kohana, codeigniter, illetve extJS keretrendszer ismerete.
  • Alapszintű SQL ismeretek (PostgreSQL)
  • Pénzügyi számviteli ismeretek
  • Hasonló szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • Könyvelő vagy bérprogram felhasználói szintű ismerete, számviteli ismeretek
  •  "B" kategóriás jogosítvány, Saját autó

FELADATKÖR:

  • Programfejlesztés FoxPro-val kompatibilis fejlesztőeszközben (Alaska Xbase++ programnyelven) rendszerterv alapján
  • Hibakeresés meglevő forráskódban ügyfelek visszajelzése alapján
  • Helpdesk rendszeren és telefonos megkereséssel érkező ügyfél kérdések megválaszolása
  • Szoftverekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, karbantartása
  • Adatbázis, vagy rendszer problémák megoldása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos tanulás
  • Fiatalos, dinamikus kollégák
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Normál munkarendben történő munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Székesfehérvár, belváros
  • Utazási költségtérítés megoldható

Fizetés megegyezés szerint

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Senior Java EE Fejlesztő INTS/14/75

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest

Villanyszerelő

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...