www.cvonline.hu

Junior Programozó

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

JUNIOR PROGRAMOZÓ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • biztosítási szerződéseket nyilvántartó portfolió rendszer fejlesztői környezetének és a kapcsolódó rendszerek megismerése,
  • portfolió rendszer kapcsán felmerülő fejlesztési feladatok ellátása,
  • portfolió rendszer üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok,
  • felmerülő komplex problémák részletes elemzése, és megoldásában való részvétel,
  • elkészült fejlesztések dokumentálása, tesztelése, supportálása,
  • részvétel a Biztosító régiós IT projektjeiben.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • objektum-orientált programnyelvek ismerete,
  • Oracle10g adatbázis-kezelés,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • GarphTalk vagy Prolog programozási ismeretek,
  • PL/SQL nyelv ismerete (Oracle 10g),
  • XML ismeretek,
  • EJB vagy Windows Workflow Foundation alapjainak ismerete,
  • pénzügy vagy biztosítási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma informatikai hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát – jövedelemigény megjelölésével – 2016. február 8-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol