www.cvonline.hu

JUNIOR PROGRAMOZÓ / FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 763 napja lejárt

Vállalatirányítási rendszerek bevezetésével és fejlesztésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő budapesti informatikai cég keres munkatársat Microsoft Dynamics NAV (Navision) ügyviteli rendszerhez junior fejlesztő / programozó munkakörbe.

PROGRAMOZÓ / FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Programfejlesztés adott specifikációk alapján, ügyviteli rendszer testre szabása, megoldások tervezése.

Elvárások:

  • Gyors és önálló problémamegoldó készség
  • Pontos, alapos és igényes munkavégzés
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Pénzügyi ismeretek
  • Microsoft Dynamics NAV - (Navision) programozási ismeretek
  • SQL és MSSQL ismeret
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú fiatal csapat

Pályakezdők és felsőfokú tanulmányaikat folytatók jelentkezését is várjuk!

A magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fényképpel és fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok