Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Junior privát banki tanácsadó - Szolnok

Feladatok:

Az OTP Bank Dél - alföldi Régiója

Junior privát banki tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti termék és szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélállomány növelése, új ügyfelek akvizíciója
  • Értékesítési szerződések készítése, egyedi kondíciók engedélyeztetése
  • Magas szintű privát banki szolgáltatás nyújtása kiemelt ügyfélkör számára

Munkavégzés helye: Szolnok

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú -pénzügyi/gazdasági – végzettség
  • Értékpapír piaci jogi vizsga
  • Befektetési piacok/termékek ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervező és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Mobilitás
  • Word, Excel, Internet felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több éves pénzügyi értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • tagja lehet Magyarország legnagyobb kereskedelmi bankjának - az OTP Bank csapatának
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fix alapbér plusz teljesítmény alapú bér
  • Cafetéria csomag

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Akit keresünk:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Jász-Nagykun-Szolnok
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő