www.cvonline.hu

Junior portfólió-menedzser

  • A hirdetés 939 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.- az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely az Aegon Global Asset Management közép-európai központja és jelenleg több mint 600 milliárd forint vagyont kezel -

Junior portfólió-menedzsert keres.

munkavégzés helye:                  1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő munkatársunk feladatai

  • forint- és devizalikviditás kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • tranzakciók előkészítése
  • külső és belső jelentések, riportok elkészítése
  • kötvénypiaci- és makroelemzések készítése
  • befektetési folyamatban való aktív részvétel

Elvárások

  • 1-2 éves szakmai gyakorlat
  • szakirányú egyetemi végzettség
  • pénz- és kötvénypiaci ismeretek
  • erős tőkepiaci és makroökonómiai érdeklődés
  • kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkára való nyitottság
  • jó stressztűrő képesség
  • haladó Excel felhasználói ismeretek
  • precizitás

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Bloomberg rendszer ismerete

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság, precizitás jellemzi,
  • képes felelősségteljesen, önállóan dolgozni és
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. március 21-ig várjuk Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő