www.cvonline.hu

Junior PL/SQL fejlesztő

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatukba jelenleg

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • üzleti állományok rendszeres betöltése az Oracle alapú adatbázisba,
  • az állományok adatbázisba töltése érdekében adatbázis fejlesztési feladatok ellátása Oracle PL/SQL nyelven,
  • a csapat tagjaként segíteni a többi fejlesztő munkáját.

Elvárások

  • adatbázis alapú fejlesztésben szerzett 1-2 évnek megfelelő tapasztalat (Postgre SQL, MySQL/MariaDB, MSSQL),
  • általános SQL és DML műveletek magabiztos használata,
  • alap szintű PL/SQL, Oracle programozásban szerzett tapasztalat,
  • szakmai angol szöveg megértése,
  • precíz, hatékony munkavégzés,
  • a feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett szenvedély és igényesség,
  • minőségorientált szemlélete,
  • új technológiák megtanulására való hajlandóság.

Előnyt jelent

  • PL/SQL, Oracle 10g/11g programozási tapasztalat (SQL Loader, tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek fejlesztése),
  • web-fejlesztésben szerzett tapasztalat, (PHP/Javascript keretrendszerek használata során szerzett tapasztalat),
  • verziókezelő rendszer használata során szerzett tapasztalat (SVN),
  • Linux ismeretek.

Amit megbízónk kínál

  • alapbéren felül, teljesítménytől függő havi bónuszt,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet karriermenedzsmentet,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő