www.cvonline.hu

JUNIOR PL/SQL fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.18.
Jelentkezési határidő: 2017.02.03.
Hirdetés azonosító: 1098689

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk junior szoftverfejlesztő munkatársakat PL/SQL programozási területre.

Feladatok:

- Üzleti állományok rendszeres betöltése az Oracle alapú adatbázisba
- Az állományok adatbázisba töltése érdekében adatbázis fejlesztési feladatok ellátása, Oracle PL/SQL nyelven
- Egyszerűbb és komplexebb DB oldali és Webes hibák feltárása, megoldási javaslatok tétele
- A napi problémák megoldása és azokra automatizálási javaslatok tétele
- A csapat tagjaként a többi fejlesztő munkájának segítése
- Az új fejlesztések tesztelése

Elvárások:

- IT területen szerzett végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
- PL/SQL fejlesztésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Szakmai angol szöveg megértése
- Precíz, hatékony munkavégzés, proaktivitás
- A feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett elkötelezettség, igényesség
- Új technológiák tanulására való hajlandóság

Amit kínálunk:

- Hosszú távú álláslehetőség
- Egyénre szabott karrierút és oktatási terv
- Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningek
- Nemzetközi háttér, stabil munkahely
- Jól felszerelt, modern és kellemes környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján