www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 927689
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Szoftverfejelsztéssel foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat Junior PL/SQL pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, nyitott és motivált kollégák jelentkezését.

Junior PL/SQL fejlesztő (E-G01)

Feladatok:
  • Különböző, első sorban biztosítói rendszerek fejlesztési és támogatási tevékenységének ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfél rendszerszervezőivel

Követelmények:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Oracle SQL, PL/SQL ismeret
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
  • Fejlesztői tapasztalat
  • Adattárház technológia ismeret
  • SVN verziókezelő ismeret
  • Biztosítói rendszerek és folyamatok ismerete
  • Transact-SQL ismeret
  • Oracle minősítés

Amit nyújtunk:
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Átlagon felüli, teljesítményarányos juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
  • Nagyvállalati ügyfelek
Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon és küldje el motivációs levelét is.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió