www.cvonline.hu

Junior Piackutató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.06.
Hirdetés azonosító: 859304

Pozíció leírása / Job description

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, piackutatási tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk, az alábbi pozícióba

Junior piackutató

Feladatok:

- piacelemzések készítése
- piackutatások koordinálása
- adatok riportálása, elemzése
- értékesítési stratégiák kidolgozásában való részvétel
- szoros együttműködés a képviselőkkel,Key Account osztállyal
- kutatási eredmények prezentálása

Elvárások:

- felsőfokú végzettség: preferáltan marketing/kereskedelem/ pénzügyi szakirányon
- legalább 2-3 év piackutatás területén szerzett tapasztalat
- felsőfokú excel ismeretek (pivot tábla,függvények)
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- stratégiai szemlélet, erős analitikus készség
- kiemelkedő prezentációs készség, kreativitás
- innovatív szemlélet, asszertivitás

Amit kínálunk:

- hosszú távú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a