www.cvonline.hu

JUNIOR PHP FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Ügyfelünk, egy magyar tulajdonú multimédia stúdió, mely 8 éves ügynökségi tapasztalata révén a multimédia területének széles skáláját lefedi, jelenleg új technológiákra, fejlődésre nyitott junior PHP fejlesztőt keres önálló projektmunkákra. Megrendelői közé mind itthoni, mind külföldi multinacionális partnerek tartoznak. A cég főbb területeit képezi a webfejlesztés, design és iOS. Lelkes, kreatív csapat és nyitott szellemű cégkultúra várja az új kollégát.

Feladatok:

►    Weboldalak, webalkalmazások, responsive oldalak, portálok készítése, karbantartása

►    Önálló projektmunkákra való felkészítés, mentorálás után azok menedzselése, hibajavítása, hibakövetése

►    Adatbázis kezelése, optimalizálása

Elvárások:

►    PHP (objektum-orientált szemléletmódú) programozásban szerzett 0-1 éves tapasztalat

►    Adatbázis tervezés - alapos MySQL ismeretek

►    HTML, CSS, Javascript, jQuery ismeretek

►    Sitebuilderi, responsive designban szerzett 0-1 éves tapasztalat

ElŐny:

►    Bármely PHP keretrendszer ismeret

►    Grafikus programok ismerete

►    Önálló munkavégzésre való készség egyaránt frontend és backend oldalon

Amit ügyfelünk kínál:

►    Változatos és kihívást jelentő, izgalmas feladatok

►    Fejlődési lehetőség

►    Színvonalas munkakörnyezet; fiatal, dinamikus csapat

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő