www.cvonline.hu

Junior PHP fejlesztő

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Biztosítás.hu Kft.
Vezető online biztosítási portál
keres fiatal csapatába munkatársat a következő
munkakörbe:

Amit kínálunk:

  • Kihívással teli, érdekes munka Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő üzletágában
  • Versenyképes jövedelem és eredménytől függő plusz juttatások
  • Önálló, kreatív feladatok
  • Könnyen megközelíthető iroda, barátságos környezet
  • Elismert vezető programozóink segítik fejlődésed, hogy egyre jobb legyél
  • Hosszú távú karrier lehetőség egy fiatal dinamikus csapat tagjaként

Főbb feladatok, munkák:

  • Programozás PHP-ban, önállóan és csapatban - vezető programozóink irányítása mellett
  • Jelenlegi backend és frontend szoftverkomponensek karbantartása, üzemeltetése, módosítása.
  • Részvétel az új funkciók tervezésében és fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú (BSc vagy MSc) informatikai végzettség
  • PHP 5, MySQL 5 alapszintű ismerete
  • Objektumorientált szemlélet
  • Webes szabványok ismerete (HTML 4/5, HTTP, CSS, XML)
  • *NIX rendszerek ismerete felhasználói szinten
  • Angol nyelvismeret

Előnyök:

  • További programozási nyelvek ismerete (JScript, Java, Delphi, stb.)
  • PHP 5, MySQL 5, HTML 5, CSS 3 haladó szintű ismerete
  • További webes szabványok elméleti vagy gyakorlati ismerete (pl. TCP/IP, XSLT, SOAP, Ajax)
  • Tapasztalat verziókövető rendszerek használatában

Képességek:

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Mind önálló mind csapatban való munkavégzésre alkalmasság
  • Eredményorientáltság
  • Kreatív, kezdeményező hozzáállás

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol