www.cvonline.hu
Junior PHP fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.05.30.
Jelentkezési határidő: 2016.05.30.
Hirdetés azonosító: 1033293
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik infokommunikációs partnerünk számára keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Publikus és belső felhasználású (800 usernek) új web alkalmazások fejlesztése

  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, támogatása.
  • Elvárások

  • PHP programozásban/ MVC keretrendszerben (pl. Yii, Zend, stb.)/ kliens oldali technológiákban (Javascript, HTML5, CSS3, Bootsrap) szerzett tapasztalat

  • Alapszintű SQL ismeretek (pl. Oracle, MySQL, stb.)

  • Alapszintű szakmai angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • Követelmény elemzésben, megoldás tervezésben szerzett tapasztalat

  • Valamilyen verziókezelő ismerete (pl: Git, SVN)

  • Continous Integration / Delivery terén szerzett tapasztalat

  • TDD vagy BDD módszertanok ismerete

  • Távközlési területen szerzett tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Nemzetközi környezet

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió