www.cvonline.hu

Junior PHP fejlesztő INTS/14/48

  • A hirdetés tegnap lejárt

Junior PHP fejlesztő/kapcsolattartó – INTS/14/48

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Junior PHP fejlesztő/kapcsolattartó munkatársakat - pályakezdő és tapasztalt kollégákat is várunk!

Feladatok:

  • PHP, PERL programkódok olvasása
  • Hibabejelentéseinek kezelése, több országot érintő nemzetközi hálózatban
  • Az igények megoldásának megkeresésée a PERL/PHP kódokban, illetve az SQL adatbázisban
  • Jira ticket rendszerben történő munkavégzés
  • Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges, azok eszkalálása
  • Együttműködés a PHP fejlesztői csapattal
  • Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása

Elvárások:

  • SQL ismeretek (PostgreSQL/MySQL/MS SQL)
  • PHP olvasás szintű ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás, Elemző készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Perl olvasás szintű ismerete
  • Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

 Amit kínálunk:

  • A PHP fejlesztő csapattal való való együttműködés, hosszú távon fejlesztés
  • Támogató, dinamikus, fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol