www.cvonline.hu

Junior PHP fejlesztő - INTS/14/1

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi tulajdonban lévő, raktári logisztikai szoftvereket fejlesztő partnerünk részére keresünk

Kezdő vagy junior PHP fejlesztőket

Ref.: INTS/14/1

Feladatok:

  • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások támogatása magyar és külföldi partnereink részére LINUX környezetben
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • PHP ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • HTML, Javascript, CSS ismeret
  • Általános SQL ismeret
  • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
  • Társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Debian Linux alapos ismerete
  • PostgreSQL tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest