www.cvonline.hu

Junior pénzügyi kontroller

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Cégünk több mint 20 éve munkaerő kiválasztással, szervezéssel foglalkozik.

Országosan 5 irodánkban azon fáradozunk kollegáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. További lehetőségeink: Link megjelenítése

Amerikai hátterű gyártó partnerünk számára keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • senior kontroller munkájának támogatása;
  • havi, negyedéves és éves zárások, költség-elszámolások elkészítésének segítése;
  • számlák előkészítése, iktatása;
  • bérszámfejtést előkészítő adminisztráció;
  • közreműködés havi riportok készítésében;
  • beszállítókkal és vevőkkel kapcsolattartás;
  • jogszabályi változások nyomon követése, betartása;
  • együttműködés az amerikai pénzügyi osztállyal;
  • házipénztár kezelése.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • minimum 1 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • ERP szoftver ismerete, használatában szerzett tapasztalat;
  • kiváló Excel ismeret;
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (az amerikai kollégákkal napi szinten kell kommunikálni).

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budaörs;
  • munkaidő: rugalmasan, napi 8 óra;
  • munkaviszonyban való foglakoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét(!).

Jelentkezni a "jelentkezés" gombra kattintva lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol