www.cvonline.hu

Junior pénzügyi gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1058804

Központi és kereskedelmi bankok, illetve gazdasági szervezetek részére történő treasury szoftverfejlesztésben való szakértői asszisztencia.
Feladatok:

  • Pénzügyi szakértői és tanácsadási folyamatokban való részvétel magyarországi és nemzetközi projekteket érintve
  • Inforex terméken keresztül történő pénzügyi műveletek lebonyolításának ellenőrzése
  • nemzetközi ügyfélkörtől érkező hibajegyek alapján történő fejlesztés tesztelése
  • az alapvető gazdasági és pénzügyi változások folyamatos figyelemmel kísérése
  • az aktuális jogszabályi környezet figyelése, a jogszabályváltozások miatti rendszer specifikációk készítése
  • gazdasági folyamatokról és azok hatásairól szóló szóbeli és írásos beszámolók készítése, idegen nyelvre fordítása
  • az ügyfelektől érkező igények szerinti szoftverfejlesztéshez szükséges információk nyilvántartása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Magabiztos ismerete és használata az MS Office alkalmazásoknak
  • Jó logikai, numerikus, problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/órás órabér
  • Tanulmányokhoz igazítható munkaidő
  • Kreatív, önálló munkavégzési lehetőség
  • Dinamikus karrierpálya

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: FX-PEZ.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület