Junior pénzügyi elemző - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ1633)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.03.02.
Jelentkezési határidő: 2012.03.22.
Hirdetés azonosító: 381767
lejárt

Székesfehérvári, dinamikusan fejlődő multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Junior pénzügyi elemző - Székesfehérvár

Feladatok:
- Üzleti folyamatok pénzügyi ellenőrzése
- Információk és elemzések szolgáltatása az európai menedzsment részére
- Az értékesítő vállalatok és gyárak teljesítményének elemzése (beleértve a növekedést, költségcsökkentést és a termelékenységet) figyelembe véve a pénzügyi célokat
- Közreműködés a negyedéves, valamint éves pénzügyi és 5 éves jövedelmezőségi felülvizsgálatokban
- Javaslattétel az érvényben levő pénzügyi és irányítási folyamatok fejlesztésére
- Rendszeres és ad-hoc jellegű elemzések küldése

Elvárások:
- Multinacionális környezetben szerzett 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
- Felsőfokú pénzügyi végzettség és könyvelői képesítés
- Excel és Access programok alapos ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.