Megbízható nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

 Junior pénzügyi elemző

 (HF 9-6759)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • Üzleti szektorok és vállalatok kockázatelemzése,
  • Mérlegelemzés, pénzügyi kimutatások és elemzések készítése a hitelbiztosítás kockázatainak meghatározása érdekében,
  • A kötvény futamideje alatt folyamatos limitvizsgálat.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Nagyvállalati mérlegelemzésben szerzett tapasztalat (előny könyvvizsgálati tapasztalat vagy banki vállalati hitelfinanszírozási tapasztalat vagy kockázatkelezői/kockázatelemzői tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6759” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Könyvelő

Cégnév elrejtése

Több, mint egy évtizede sikeresen működő vállal...
Budapest, Pest

Hitelezési munkatárs

Budapesti székhelyű pénzügyi vállalkozás keres ...

Pénzügyi asszisztens

Pickup4x4 Kft.

A Pickup4x4 Kft. Magyarország piacvezető picku...
Biatorbágy, Budapest