Megbízható nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

junior pénzügyi elemző

(HF 10-6877)

pozícióba Budapestre.

Feladat

  • Üzleti szektorok és vállalatok kockázatelemzése,
  • Mérlegelemzés, pénzügyi kimutatások és elemzések készítése a hitelbiztosítás kockázatainak meghatározása érdekében,
  • A kötvény futamideje alatt folyamatos limitvizsgálat.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Nagyvállalati mérlegelemzésben szerzett tapasztalat (előny könyvvizsgálati tapasztalat vagy banki vállalati hitelfinanszírozási tapasztalat vagy kockázatkezelői tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6877” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése" target="_blank">www.humanfield.hu