www.cvonline.hu

Junior pályázatíró

  • A hirdetés 1394 napja lejárt

 Junior pályázatírót keresünk!

Az EconoConsult Kft. lendületes, precíz, megbízható munkatársak jelentkezését várja főállású „junior pályázatíró” pozíció betöltésére!

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • precizitás, kitartás, szorgalom
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség
  • nyitott, érdeklődő attitűd
  • kreativitás, dinamizmus
  • jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • a munkakörhöz illeszkedő felsőfokú végzettség
  • a nemzeti fejlesztési irányvonalak, és a támogatási rendszerek működésének ismerete
  • esetleges releváns munkatapasztalat

Amit nyújtunk:

  • erős szakmai bázis és betanítási folyamat
  • aktív részvétel a cég szakmai életében, fejlődési lehetőség
  • lendületes, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: XIII. kerület

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk az alábbi e-mail címre. A motivációs levélben kérjük feltüntetni nettó fizetési igényét!

EconoConsult Kft.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő