www.cvonline.hu

Junior Oracle SQL fejlesztő

  • Company_icon CNW Rendszerintegrációs ZRt.
  • Location_icon Budaörs, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

A CNW Zrt. munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Rólunk
Cégünk a CNW Zrt. magyar tulajdonú üzleti vállalkozás, 1994 óta a hazai informatikai piac jelentős szereplője, nemzetközi gyártók által elismert, pénzügyileg stabil, innovatív információtechnológiai szolgáltató cég.

Feladatok:

Oracle alapú adatpiacok, lekérdezések, riportok és kiszolgáló környezeteik folyamatos fejlesztése:

  • Folyamatos együttműködés az üzleti területekkel, üzleti igények felmérése
  • Oracle alapú adattárház fejlesztése, karbantartása
  • ETL folyamatok tervezése és implementálása
  • IBM Cognos alapú üzleti riportok tervezése és fejlesztése
  • Egyedi igények alapján ApEx fejlesztési feladatok végzése
  • Kiszolgáló és alkalmazás frissítések, javítócsomagok telepítése.
  • Jogosultságkezelés.
  • Együttműködés a Service Desk- és további üzemeltetési csapatokkal
  • Service Desk rendszer kezelése

Alapkövetelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, illetve azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Oracle PL/SQL ismeretek és gyakorlat

Nyelvtudás:

  • Angol nyelvű szakmai anyagok olvasása, értelmezése

Előnyt jelent:

  • IBM Cognos rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Oracle ApEx ismeretek és tapasztalat
  • JavaScript, CSS ismeretek és gyakorlat
  • Eclipse, BIRT ismeretek és gyakorlat

Elvárt kompetenciák, jellemvonások:

  • Rendszerszemlélet
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód
  • Fegyelmezett, precíz munkavégzés, pontosság
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Új ismeretek gyors elsajátítása, alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, versenyképes jövedelem, Cafeteria juttatások
  • Egyéni teljesítmények rendszeres értékelése és elismerése
  • Szakmai kihívásokat jelentő változatos feladatok
  • Egyéni képzési lehetőség biztosítása, Oracle minősítő vizsgák megszerzésének támogatása
  • Fiatalos környezet, együttműködő és támogató csapat
  • Színvonalas irodai környezet

Foglalkoztatás jellege:

  • Főállású, alkalmazotti jogviszony.
  • Munkaidő: 8:00 – 16:30.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, (Örs Vezér tértől 5 percre).

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol